Neden East and West Interactive®?
  İnsan Kaynakları
  İletişim
 
  Anasayfa
 
Hizmet verdiğimiz kurumlara sorduk:
"Neden East and West Interactive?" *
Güvenilir
"East and West, ilk karşılaşmamızda bize güven duygusu verdi. Düzenli çalışmalarını, verilen sözlerin tam olarak yerine getirildiğini, işlerin zamanında tamamlandığını gördükçe yanılmadığımızı anladık."
•Yaptığımız işleri ilk seferinde ve her seferinde "doğru ve zamanında" tamamlamak, East and West Interactive kurumsal kültürünün önemli bir parçasıdır.
•İhtiyaç ve hassasiyetlerinizin anlaşılması için gösterdiğimiz gayretin yanı sıra açık ve dürüst yaklaşımımız, yıllar süren güven ilişkisinin temellerini oluşturuyor.
•Yüksek kalite düzeyinin bugün olduğu gibi yarın da sürdürüleceğinden emin olan kurumlarımız, uzun soluklu projelerde bizimle birlikte çalışmanın rahatlığını yaşıyorlar.
Etkileyici kalite seviyesi
"Dört yıldan beri süren işbirliğimiz süresince, her yeni projemizde bir kez daha gördük ki, ortaya çıkan ürün ve hizmetin kalitesi son derece etkileyiciydi..."
•Ürün ve hizmetlerimizi sizlere etkileyici bir kalite seviyesinde sunuyoruz. Bunu seçkin personel yapımıza, kullandığımız üstün teknolojiye ve Toplam Kalite Yönetimi felsefesiyle şekillendirdiğimiz disiplinli iş anlayışımıza borçluyuz.
•Multimedya yazılım, görsel tasarım ve film yapım alanlarında bugün Türkiye’nin en donanımlı kurumlarından biri olarak alışılmışın ötesinde bir kalite standardı için çalışıyoruz.
•Düzenli araştırma ve geliştirme çalışmalarımızla, sizlere sunduğumuz yüksek kalitenin devamlılığını sağlıyoruz.
Kusursuz bir iletişim
"Sanıyorum East and West Interactive ile çalışmaktan mutlu olmamızın en önemli nedeni son derece sağlıklı ve sürekli bir iletişim içinde oluşumuz."
•Sağlıklı bir hizmet için sağlıklı bir iletişim ortamının şart olduğu gerçeğinden hareketle, ilgili ve her zaman ulaşılabilir bir ekiple çalışıyoruz.
•Kurum temsilcilerini çok iyi dinliyor, ihtiyaçlarını tam olarak saptamalarına yardımcı oluyoruz. Yapılan işin her aşamasında kurumu bilgilendiriyor ve gerektiğinde onay alıyoruz.
•Hizmet verdiğimiz teknoloji alanında detaylı bilgi sahibi olmak zorunda olmadığınızın bilincindeyiz. Bu nedenle, farklı kitleler için farklı düzeylerde iletişim dili kullanarak, konuya yabancı olan bireylerin teknik detaylarda boğulmasını engelliyoruz.
Öncü ve yenilikçi
"Sürekli geliştirilen ürünlerde kullanılan çözümlerin sadece güncelleştirilmekle kalmayıp, aynı zamanda görsel, fonksiyonel ve teknoloji açısından çok daha ileri, bambaşka bir noktaya getirildiğini izliyoruz."
•"Taze fikirler" geliştirecek tecrübeli, yaratıcı ve uzman bir kadro ile hizmet veriyoruz.
•Güzel sanatlar, ekonomi, bilgi teknolojileri, psikoloji ve müzik alanlarında tecrübeli profesyonellerden oluşan yaratıcı ekibimiz, sorunlara geniş bir perspektiften yaklaşmamıza olanak veriyor.
•Dünyadaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, yeni teknolojileri araştırıyor, geliştiriyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.
Dünya standartlarında hizmet
"Fransa'da katıldığımız bir toplantıda yabancı öğretim üyelerinin tanıtım CD'miz için övgüler yağdırıp, bize adres sormaları tercihimizin ne denli yerinde olduğunu bize bir kez daha göstermiş oldu"
•Ürün ve hizmetlerimizde dünyada kabul gören kalite standartlarını sunuyoruz.
•Sizleri anlamayı ve çözüm üretmeyi amaçlayan, güleryüzlü, disiplinli, hassas ve esnek bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.
•Bugün, Almanya’dan Çin’e, Rusya’dan Pakistan’a kadar farklı coğrafyalardan dünyanın birçok ülkesine yönelik hazırlanan ürünlerde elde ettiğimiz başarı düzeyi, bu konudaki ciddiyetimizin önemli bir göstergesidir.
Uygun maliyetler
"Yıllardır en iyi ürün ve hizmeti, çok uygun maliyetlerle aldığımızı düşünüyoruz"
•Tanıtım ve multimedya çalışmaları, zaman içerisinde güncellemeler ve esneklikler gerektiren uzun vadeli projelerdir. Bu nedenle, yüksek kaliteli, güvenilir teknoloji ortaklarına ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz.
•Türkiye’ye getirdiğimiz önemli yeniliklerden birisi de, uzun süreli teknoloji ortaklığı anlaşmalarıdır. Bu sayede, anahtar teslim mantığıyla sorunsuzca üretilen profesyonel çözümleri sizlere yıllar boyunca uygun maliyetlerle sunabiliyoruz.
* Bu veriler, hizmet verdiğimiz kurumlar arasında 2003 yılında geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz "Memnuniyet Anketi" sonuçlarından derlenmiştir.